Jazyková verze: Česky | English versionO nás

Zakladatelem naší firmy je paní Lenka Kofroňová, která založila Šik atelier von Kofrau s.r.o. v roce 1996. I po šestnácti letech se stále ještě angažuje v navrhování a neváhá se každý den naučit něco nového.

Zákazník Šik atelieru von Kofrau je ten, kdo si potrpí na detail, perfektně provedenou práci, špičkové materiály pečlivě vybírané kvality, profesionální servis a poradenství, u kterého se hlavně myslí v zákazníkův prospěch tak, aby bylo vše krásné a originální, ale zároveň praktické.

Naše vize je myslet za Vás při objevování Vašich „chutí“ při zařizování prostor. Myslíme tím tam, kde je Vám dobře a kde jste rádi. Nezáleží na tom jestli tím místem je Váš byt, dům, chata, pracoviště nebo jiné místo. Nám záleží na tom, abyste se cítili pohodlně a volně kdekoli si sami vyberete. My Vám pomůžeme dotvořit interiér natolik, aby byl pro Vás přijemný, inspirační, vkusný, a každému návštěvníkovi ukázal Váši „osobnost“ bez zbytečných slov.

Náš team 

Zakládáme si na tom, aby naši stálí zákazníci věřili naším schopnostem, a aby se vraceli. Za vlastní úspěch považujeme fakt, že naši zákazníci zkušenost s námi považují za natolik přijemnou, že se o ni podělí s přáteli a rodinou, kteří mají také rádi komfort, bohaté zkušenosti profesionálů a další mozek myslící v jejich prospěch při zařizování interiérových dekorací.

O nás

O nás